| anonim_4396 a întrebat:

Maine am examen proba practica cat B, ce-mi recomandați ca sa fiu admis?

16 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa te relaxezi, sa nu fii stresat. Sa nu intrii in panica, sa mergi incet si sa te uiti din timo ce este in fata ta, sa nu iei decizii pe moment, ci gandite de dinainte. Si sa fii calm.

Am precizat sa fii calm? thinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Da.winking mersi mult, imediat ce-l iau fac cinste

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Abia astept. Hai ca nici nu mananc pana atunci, sa am pofta laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

laughing valeleu

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

M-a picat cu 89 de puncte. Cauza au fost emoțiile. Fir-ar ele de emoții, ca la nimic n-ajuta

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

89? :O Dar este ok. Si eu am picat orasul prima data big grin A doua oara am fost mai sigur pe mine si l-am luat. Sigur o as reusesti de data asta.
Este ceva tipic ce se intampla cu picatul. Nu iti face griji ^^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Mda. nici nu-s foarte supărat pentru că într-adevăr am greșit de mai multe ori. Merg mai departe. Viata imi va da alte bătăi de cap mult mai mari, sunt sigur.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Cică e ok 89 rolling on the floor din primele minute e groaznic sa faci atâtea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

89? Da' ce ai facut acolo? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inițial am pornit încet, si examinatorul imi zice : "hai dom'le ca n-om merge tot asa."
A trebuit să măresc viteza, si sa conduc pe placul lui. I-am si mulțumit la urma de prost ce sunt.

| Nemessys a răspuns:

Sa nu,, adormi" la volan si sa nu fii incordat.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Am palpitații de pe-acum. Parca mi-aș vrea banii înapoi)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai facut romaneste cu o "mica atentie" te trece.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde pe "pandalia" asta? rolling on the floor
plus ca nu vreau sa încurajez hoția, poate omu e cinstit si eu il incit sa ia parale, asa ceva nu mi-aș ierta niciodată )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un 50, să treacă emoțiile. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing