| anonim_4396 a întrebat:

Mâine e sărbătoare, e bine sa faci gratar mâine? Mama spune că nu, pentru că cântă preotul in biserică și na, voi ce spuneți, e voie sau nu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si i se face pofta popii sau care e problema?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar daca ploua e pacat sa faci... Sau daca ai uitat ciupercile.

| SilentRain a răspuns:

Mai ai 5 ani sa o asculți pe mami?

| Hammurabi a răspuns:

Faci grătarul după ora 12:00 că se termină slujbele și nu mai cântă nimeni.
Că doar nu mănânci grătar și bei bere la micul dejun. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai voie să faci grătar. Doar e sărbătoare, man. big grin

| SatinEffect a răspuns:

De sarbatori se mananca la noi nu se flamanzeste, nu vad logica