| dirtyraccoon a întrebat:

Mâine e ziua unei prietene care e la distanţă şi pe care am cunoscut-o online şi vreau să ii fac o surpriză sau ceva dar nu ştiu cum să fac..Help pleasee

2 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Trimite-i flori, de la distanta. vezi florarii online la ea in oras.

| ferret a răspuns:

Îi poți face un video cu tine. Poți să faci un text, înșirat pe foi. pe care să le prezinți. Spre exemplu:
Foaia1: Hei.
Foaia2:Voiam să îți mulțumesc pentru că ești o prietenă minunantă.

Înțelegi ideea, câte un mesaj pe fiecare foaie cu tot ce vrei să îi transmiți.

Poți de asemenea să îi trimiți și o felicitare prin poștă sau ceva simbolic.

La mulți ani prietenei tale!