| andrei a întrebat:

Maine incepe Cupa Mondiala dupa cum stiti, as dori si eu sa aflu ce favorite aveti... ce echipe credeti ca va ridica trofeul desupra capului si cam de ce?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Brazilia, Spania?hee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici o favorita. Iubesc sportul in sine si sint sigur ca va cistiga cine merita intr-adevar si-ti pot spune cu siguranta ca voi savura in fiecare secunda calitatea spectacolului.Pacat ca nu pot spune despre Romania asa ceva.

| anasch a răspuns:

Cand se termina prima runda de meciuri revin si-ti raspund big grin