| Hhhhhhhhhaa a întrebat:

Mâine poimâine am ședință iar eu am făcut ceva chestii rele pe la școală și mama nu le știe, cum să fac ca diriga să nu le Zica?

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

Le va zice.
Mai bine spune-i tu dinainte, ca sa nu aiba un soc la scoala. Atunci, va fi vai si amar.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Gasesti un mod destept sa-i spui mamei tale ori te rogi.

| Yee a răspuns:

Yee!
Mama imi zicea mereu: "Daca ai facut prostii la scoala, macar sa le aud din gura ta, nu a dirigintei!" Deci mama ta tot va afla de ele, mai bine ii le marturisesti tu( si te ascunzi o vreme in pod) decat sa afle de la diriginta ta, dupa sedinta sa cumpere o sulita, sa vina nervoasa de la sedinta, si sa se urce direct in pod dupa tine

| Gigelut12345 a răspuns:

Spune-i mamei tale ce ai facut pentru ca daca minti te va certa mai mult asa ca spune-i ca dupa ea o sa fie suparata pe tine recunoaste