| anonim_4396 a întrebat:

Maine vine Sfarsitul Lumii...Care e ultima voastra dorinta? happy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite că nu a venit, și ultima dorință totuși este să fac față cheltuielilor lunare prin grija celor care ne conduc.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Ultima mea dorinta este ca nimeni sa nu mai creada in asa ceva.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa iau tricoul de campion de sub nasul fraierilor care stau acum prin adaposturi, ori pe sub paturi.

| blueheart a răspuns:

Sa iubesc si sa fiu iubita.

| Zatharra a răspuns:

N-am de unde să ştiu care e ultima mea dorinţă pentru că n-a venit vremea ei... Până atunci trăiesc liniştită!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ultima mea dorinta este sa nu mai vad peste tot intrebari legate de sfarsitul lumii, deoarece nu stie nimeni cand o sa vina.

| a răspuns:

Hey! Maine nu e niciun 'sfarsit al lumii', dar ca raspuns la o intrebare 'pusa in gluma': as vrea sa fie o ultima zi din acest secol murdar si imputit, grosolan si urat, iar poimaine, sa ne recreeam, sa fim noi si buni, destepti si frumosi, cu o inima mare. Vreau ca totul sa o ia de la inceput, si sa nu mai existe rautate pe pamant love struck!
Dar ultima ta dorinta?
kiss love struck!

| anonim_4396 explică (pentru ):

Sa stii ca a fost pusa in gluma laughing.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi.am dat eu seamaa laughing.

| ImiPlacToate a răspuns:

Nu e

| Claudiu992 a răspuns:

Sincer sa fiu, ultima mea dorinta ar fi sa merg la o bere cu cei mai buni prieteni ai mei, sa depanam amintiri, sa glumim si sa incheiem distractia cu o bataie cu bulgari happy.