| anonim_4396 a întrebat:

Majoritatea timpului, sunteti fericiti sau tristi?happy sad

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi pierd timpul incercand sa imi dau seama daca sunt fericita sau trista.Mereu ma gandesc, despic firul in patru, analizez in esenta pana la un moment dat uit de unde am plecatbatting eyelashes
Deci starea mea generala este aceea de incruntata de gandurihee hee

April
| April a răspuns:

Nici fericita, nici trista :egala cu mine insami.

| Hmmmm a răspuns:

Eu d obicei sunt f pozitiva si mereu glumesc si rad...
deci in majoritatea timpului sunt happy...insa cand sunt trista ma tine f multlaughingcateva zile chiartongue

| Pho3nix a răspuns:

Eu sunt cam plictisit. Cred ca e din cauza vremii.
Abia astept sa vina vara.happy

| OanaG a răspuns:

Fericita, dar mai sunt momente cand pic in tristete sad

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Trist, dar am o masca serioasa sau zambitoare ca sa nu ma tulbure careva happy

| Bishop a răspuns:

Happy
Eu sunt genul care ii face pe ceilalti sa rada laughing

| LuS[z] a răspuns:

Nici una nici alta am o stare normala

| simona_6231 a răspuns:

Pot spune ca majoitatea timpului sunt foarte fericita, rar mi se imtampla sa fiu trista...trista la mine inseamna mai mult cand ma enerveaza cinevalaughing

| Яùxsi a răspuns:

Majoritatea timpului sunt plictisita yawn de toot si de toate.

| Cleona a răspuns:

Fericita, si la scoala sunt fericita da as rade atat de mult daca nu as da test in fiecare zi! m-am saturat, profesorii astia ne dau prea mult de invatat! dar e bine sa fi fericit!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Fericita.plina de energie cant si dansez intruna. Dbig grin
Rar ma vezi trista.big grin

| winter_1160 a răspuns:

Fericitahappypentru ca nu am de ce sa fiu tristawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fericita, rad cu gura pana la urechi, pusa pe shotii etc. happy

foarte rar sunt trista happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum, parca nu`s eu laughing. Am o stare de plictiseala, de lene, si imi vine sa stau in casa, fara sa fac nimic. Dar in genereal(mai ales vara) sunt fericita si foarte vesela :X:X.

| bbk a răspuns:

Bine dispusa happy