| KoroSensei a întrebat:

Mama ce ca sa vezi ce pan4rama e lumea din ziua de azi laughing
Deci scriam acu' vreo 3-4 days ago cand a murit Chester pe Facebook. stateam etc muzica linkin parca trist.
Dupa un timp ma suna unu' si face "Baa nu stiu ce "povesti." dupa care mama ce trist sunt etc" La care au da ce ai cumetre?
Cum ce am frate auzi la el fm cum sa nu fii suparat cand Denisa nu mai e. stau ma gandesc "ce cum unde? cine?" Face el: Denisa waa nu o stii?" Eu: "ăăăă...nu?" el:"fmm Denisa Manelista ma thoamne cum sa nu auzi de ea ma, se vede ca stai sub stanca" Eu in timpul ala cand auzisem de "manelista" eram ceva gen "heeeh. iti dai seama ce sufar. aham sigur" El continuase cu "baa du-te ma de aici nu ai cum. cum sa nu auzi de ea a zis peste tot la stiri etc, jale nu stiu ce, bunaciunea" Cand auzisem de bunaciune ma oprisem si incepeam sa tastez pe gugăl. denisa etc manele. numa dau, apare o blonda ma uitam eram. ce dracu? asta manelista? ma uit mai bine dau la poze. dafq? la prima infatisare credeam ca e fotomodel dupa aia imi trecea prin cap altceva big grinD si totusi dupa un timp stateam si ma gandeam. baiatu respectiv bombanind in gol iar eu."da, dada asa e da, continua, te ascult" ma gandeam ba ce dracu fata faina, nu stiu ce dar. MANELISTA straight face||| adica sa vorbim acum daca tot avea voce sau talent" sa ti-l irosesti pe asa ceva. mi se pare trist sau jenant da marog nu ma bag mai mult, si marog vorbind ala acolo ca vedeam titluri gen "Moartea tragica si etc, Hops imi adusesem aminte ghici de cineee... big grinD
De Chesterr, Chester Bennington ma Linkin Park eu :3 yee rock >: memories. good time good music etc
Si ma opresc si il intrerup pe baiatu
Eu "BA!, el: blablablablablabla.
Eu: Baaa!
el: ceee?! eu:Ba tu ai auzit cine o murit?
el: lasa-ma frate.
eu:ba fmm serios vb ai auzit?
el:*** termina
eu:baaaaaaaaaaaaa!
el:da frate ai aflat de denisa, acum ti-ai dat seama ce pierdere.
eu gen "rolling on the floor) fmm" : ba da am aflat, dar vreau sa zic de altcineva...
el: Cum adica?
eu: da ma thoamne. Vroiam sa zic ca stii cine a murit? tot artist muzical?
el: e baiat?
eu:da ma lool
el:cine ma?
eu:Chester Benningtonlol! cica cine!
el:? tacut
eu: tacut
el: cine ma?
eu: "rolling on the floor)))))" fmm cica cine
el:?
eu: Zi sa mori tu ca nu ai auzit de Chester Bennington! (rautacios)
el:Nu!
eu: "rolling on the floor))"
el: serios *** nu am auzit..cine e?
eu: "moamaa rolling on the floor)"
el:zi ***
eu: Ba de Linkin Park ai auzit?"
el:...NU!
eu: (tacut)
el:?
eu:...Du-te-ba-n P0LA me! (tare si rautacios)
el: CEEE?!
eu:

sa f0t pe denisa pa.
Call ending to 32 min 56 sec.

13 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Iti dau maxim 13 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Este pacat ca traim intr-o societate șchiopata lipita de empatie fata de aproapele lui, cum poti sa scrii asa ceva, fata aia a avut 27 de ani,avea o cariera,banii, ca canta manele care e faza? tot muzica e, voi dragi mei sunteti frustrati ca tigani baga frica in voi si ca au banii fara numar nu ca nu va plac manelele dar sunteti frustrati, normal ca e trist, in fapt e trist ca mor tineri

| J0B0MAT a răspuns:

So?
Mi se pare mai trist că a murit Denisa, pentru că nu a fost decizia ei, ea a vrut să trăiască, dar boala nu a vrut.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Depinde la ce te referi când zici mai trist. Pentru muzică, pentru numărul de fani, e mult mai trist că a murit Chester însă individual dacă te gândești la ei ai dreptate.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pentru că era un artist internaţional, desigur că îl plâng mai mulţi fani.Asta nu înseamnă că fanii Denisei nu o regretă la fel de mult, chiar dacă sunt ei mai puţini.
Nu o ascultam eu aşa des pe Denisa, însă avea o voce bună, nu doar pentru manele.Am auzit-o o singură dată cântând live când eram mai mică şi mi-am adus aminte că era şi mai frumoasă în realitate, părea de treabă şi cânta foarte bine. Oricum, ceea ce i s-a întâmplat mi-a trezit nişte amintiri şi am fost deprimată zilele astea.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Și pe mine m-a deprimat moartea ei mai ales pentru chinurile prin care a fost obligată să treacă și pentru tinerețea ei. De asemenea era o fată cuminte, politicoasă, chiar dacă cânta și manele(deși nu doar manele), nu ar trebui să fie unicul criteriu prin care judecăm oamenii. Nu ai idee câte comentarii lăsate cu ură de la oameni(ca să nu îi numesc altfel) care chiar se bucurau de această tragedie. E unul dintre motive pentru care nu am niciun fel de speranță în umanitate. Mereu vor exista destui monștrii printre noi, unii mai mari ca alții, iar nasol e că mulți au și poziții de conducere.

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

Am citit primele 3 randuri si deja m-am plictisit. Treci la subiect.
Care-i intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea? Nici eu nu auzisem de Chester asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edgy.
Și așa va uita majoritatea lumii de ei peste 1-2 săptămâni.

Răspuns utilizator avertizat