| Sensitive a întrebat:

Mama imi povestea azi de dimineata in felul urmator...ca a visat ca o persoana din familie a venit la noi si dupa s-a trezit si a venit sa-mi spuna vestea,iar eu am strigat la ea. Ceea ce mi se pare ciudat,e faptul ca eu n-am auzit cand a venit la mine in camera, si nici nu am strigat la ea. Despre ce poate fi vorba?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Probabil ca a visat si faptul ca ai strigat la ea, si s-a trezit cu adevarat abia in momentul ala. O fi fost "vis in vis", e un concept la moda happy

| Mecoooo a răspuns:

Constiinta ei in vise ni se pare ca este totul real uite si eu azi-noapte am visat ceva dar nu imi mai aduc aminte ce si la un moment dat m-am trezit dar nu se intamplase nimic era doar constiinta mea in vis cea care imi controla creierul! Deci nu ai de ce sa te ingrijorezi sunt situatii si mai grave! sper ca intelegi!

| Lexuletz a răspuns:

Pai nu stiu poate a visat ceva in viitor laughing