| Mmooaarro a întrebat:

Mama mi-a trantit telefonul pe gresie si s-a crapat ecranul in colt stanga sus crying e vorba de Samsung galaxy s4
Se poate repara? cam cat ma costa? ajutorsad

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Peste 200€ sau 230€ la un specialist privat neautorizat, firma ia mai mult dar daca nu se vede ca e spart mergi cu el la un magazin Orange sau care vrei sa faci o asigurare apoi dupa o luna cel mult le zici ca nu mai merge ca sa nu platesti pentru reparatie asa mult. Samsungul nu e telefon bun o sa dea probleme asa cum multe cedeaza la scurt timp.

| Mmooaarro explică (pentru mgtow):

De ce nu e bun telefonul? E si normal sa nu mai mearga din moment ce a cazut..ca la orice alt telefon!

| mgtow a răspuns (pentru Mmooaarro):

Dar vine cu probleme de fabrica mai tarziu, toti care ii cunosc si au avut un Samsung s-a stricat - dupa modelele facute prin 2000 noua generatie lasa de dorit.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Se repara. costa aprox. 1, 000 - 1, 200 lei