| Mario1994 a întrebat:

Mama umbla la telefonul meu, dar am parola. De ce face asta? Tot a incercat sa imi verifice telefonul. Se pare ca nu are incredere in mine? Vi se pare normal ceea ce face?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cate prostii fac copii e normal sa te investigheze. Avand parola prinde mai multe suspiciuni despre tine

| Mario1994 explică (pentru mgtow):

Eu am 25 de ani, sunt adulta.

| mgtow a răspuns (pentru Mario1994):

Ie frica sa nu pierzi virginitatea la varsta care o ai

| SG1995 a răspuns (pentru mgtow):

De pml dacă la 25 ani mai e și virgină.

| Andreeush a răspuns:

Vrea să vadă cu cine mai vorbești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca NU este normal, tinand cont ca nu esti minora. Dar si daca ai fi. Ai dreptul la intimitatea ta indiferent de varsta.
Problema a fost ca nu ai reactionat hotarat PRIMA data cand a incercat asa ceva.