| Aniii a întrebat:

Mami vrea sa imi cumpere cartela de vodafone.Desi am de cosmote si orange. spuneti-mi ce sa fac sa imi cumpar.Care este mai favorabila cea de cosmote si orange sau de vodafone

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Cosmote e mai buna, dar n-ai semnal la metrou, iar la vodafone ai laughing deci i-ati 2 telefoane si tine cosmo si vodatongue

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cosmote.

| Annitu a răspuns:

Cosmote \m/ părerea meablushing

| 3u a răspuns:

Supune-i ca ai vrea in vodafone ca ai multe persoane cu care vrei sa vb pe acea retea happy sper ca te-am ajutat fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vodafone ca ai 80 minute si sms nationale si cu 1000 de minute si sms in retea la 5 eurohappy
la cosmote ai 70 minute si sms nationale si 1200 minute si sms in retea la 6 euro...