| Corinne a întrebat:

Marea (Neagra), poate fii un factor spiritual sau nu? Argumentati!
As vrea sa stiu parerea fiecaruia in parte! happy
Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Pentru energie trebuie sa ai in casa; foc -lemn - metal si apa, Aceste patru elemente duc la o incarcare cu energie Atata timp cat nu ai energie nu putem vorbi de un factor spiritual Spiritul exista in noi numai ca noi cei mai multi nu avem puterea de a o controla Dar calugarii saolini prin meditatii au ajuns mult mai departe Revin la Marea neagra sigur poate fi un factor spiritual, Tot ce ramane este sa poti aduna energia si sa o poti trnsforma Pa