| DanyPop2222 a întrebat:

Maria Ghiorghiu, este ceva medium sau le spune asa la nimereala? https://www.antena24.ro/......racal.html

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă este ceva medium. nimeni nu poate vedea de la distanță orice, oricând, oricum, despre oricine.

| Iote a răspuns:

Nici medium, nici la nimereala. Daca nu are informatii de la politie, bate campii cu siguranta. Daca nimereste, lumea spune ca este un medium bun. Prostii, iar televiziunile o folosesc pentru rating.