| andreea1valentina6768 a întrebat:

Masca cand nu o sa mai fie obligatorie pe strada?

12 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

As spune ca maxim in 2025 o sa fie totul asa cum trebuie.

| Dismally a răspuns:

Prin 2023 probabil

| NotNamed a răspuns:

Cand nu vor mai fi cazuri si va trece ceva timp de la ultimul caz.

| UnDiavol a răspuns:

Alaltăieri ieri mau prins din nou Am loat amenda din nou eram in parc cu cei mici veri mei și m-au prins ai dreacu aveam masca in buznar dar pana săi scot mau prins laughing)

Nu știu când nu o sa mai purtam masca și eu abia aștept sa scap de masca asta sincer ma sufoc cu ia

| Celcestietot a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu porti masca?

| UnDiavol a răspuns (pentru Celcestietot):

Da in buzunar nu suport masca de fel dar când văd poliția îl pun sa nu iau amenda uneori uit și ma prinde și Aia e

| Celcestietot a răspuns (pentru UnDiavol):

Deci sa inteleg ca nu faci ce spune legea.

| UnDiavol a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu are lagatura cu legea eu nu suport masca nu fac ceva contra lor sau sale demonstrez ca nu fac cum spun ei doar nu suport masca atâta tot nu încerc sale demonstrez lor nu știu ca sunt eu nu știu cine

| Celcestietot a răspuns (pentru UnDiavol):

Am inteles ca nu o suporti, dar trebuie sa te conformezi regulamentului thinking, corect?

| UnDiavol a răspuns (pentru Celcestietot):

Da aicia ai dreptate nu spun nimic in legătura cu asta

| Celcestietot a răspuns (pentru UnDiavol):

In regula cool.

| andreea1valentina6768 explică:

Anul asta nu se duce?broken heart(((((((((( macar o sansa?