| anonim_4396 a întrebat:

Mereu imi arata pe Instagram o persoana aproape mereu activa, cand de fapt nu este deoarece am testat impreuna.Iar daca dau check dupa ceva timp arata ca a fost activa acum cateva minute sa zicem, desi nu a fost.
La fel patesc pe Whatsup, arata gresit cand a avut ultima conectare.Am dat update si am reinstalat dar degeaba

1 răspuns:
| CaliforniaLA a răspuns:

Si mie mi se intampla asta pe Instagram, nu numai la o singură persoană. Probabil este din aplicatie