| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa plang dupa o prietena pe care o consideram buna si nu mai puteam fi prietene niciodata? sad

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De ce să nu mai puteţi fi prietene niciodată?straight face Totdeauna există cale de împăcare, trebuie doar să lăsaţi mândria şi orgoliul deoparte...sau astea stau în calea prieteniei voastre?

| vykkusor a răspuns:

Nu, nu merita sa plingi dupa ea, dar depinde si din ce cauza... dar oricum daca iti era o prietena adevarata iti era alaturi mereu.