| Jonnyk a întrebat:

Merita Tutu Adrian sa castige mare finala de la Romanii au Talent?

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Eu krd ca merita, nu prin prisma faptului ca doar a cantat, ci prin mesajul transmis.
funda?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Conform juriului...da
Dar oricum sunt multi oameni care au o alta parere.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sincerrrr...nu.
Adică, e talentat ca şi cântăreţ rap, însă totuşi, un o astfel de reprezentaţie merita să câştige un asemenea concurs. Eu sunt un ascultător al genului rap şi deşi trebuie să recunosc că tipul are potenţial şi se pricepe, sunt mult mai mulţi care fac versuri mai bune decât el şi cântă de asemenea mai bine. Eu sunt de părere că Iustin ar fi trebuit să câştige concursul.

| Zmeurik1 a răspuns:

Mie nu mi-a placut. A castigat pentru ca atat de mult s-a plans ca e sarac si ca nu are parinti incat cred si eu ca la multi le-a fost mila si l-au votat. In fond, nu are cine stie ce talent, sincer, pot face si eu ce a facut el. Merita Narcis sa castige dupa parerea mea. Ala da talentwinking

| ygh6yttrgfdsx a răspuns:

Avea talent, dar erau altii ce meritau sa castige, mai mult decat el.thinking
Parerea mea.

| thevampirediaries_1014 a răspuns:

La preselectii mi-a placut dar acum nu

eu cred ca merita cosmin agache sa castige ...parerea mea
funda

| ciupacabra a răspuns:

1.Este un concurs de talente, nu ajutor de somaj.
2.Mie sincer nu mi-a placut de loc, orcine poate sa compuna niste versuri si sa le cante.
3.Acesta nu este talent.
Meritau sa castige altii, cum ar fi stefan florescu, narcis, dinu valentin sau cosmin agache.