| TeManancCuNutella a întrebat:

Merry Christmas!
Va doresc un Craciun Fericit la toti! Sa fiti sanatosi si fericiti happy.

Apropo ce va doriti de la Mos Craciun? >:

2 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Un Craciun Fericit si tie! As dori...sanatate (ca e mai buna decat toate) Pwp!

| doareu914 a răspuns:

Sa ninga incet deasupra ta cu fulgi de fericire, sa fie visul tau un vis de implinire, povara vietii sa-ti fie car cu sanatate, sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate.sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor.Sa ai alaturi chipuri dragi si un inger pazitor.Viata sa iti fie binecuvantata de taina stelei care a rasarit.La multi ani si sarbatori fericite!
Prieteni adevarati ( asta imi doresc )