| doKKz a întrebat:

Messenger :
1 - Intru in messenger 10
2 - Nici o problema...
3 - imi apare casuta cu cu mesaje pierdute cat am fost iesit (daca am primit), dar nu imi arata nimic. Este goala, alba.
4 - Intru sa vorbesc cu cineva. Mi se deschide fereasta cum este normal.
5 - Trimit un mesaj dar nu apare in casuta unde trebuie. Nu apare deloc.
6 - Cealalta persoana imi raspunde dar nu imi apare nimic. Imi dau seama cand imi raspunde doar daca dau click in afara ferestrei si imi arata mesajele in coltul din dreapta jos. Stiti voi!
Ce are de nu mi se vede chatul? crying Am reinstalat messenger 10 si la fel. Am bagat messenger 9 si la fel crying

Răspuns Câştigător
| bogza2 a răspuns:

Ai downloadat ceva ca virus am aceeasi problema acum 15 min i-am sunat sa vina sa imi puna windows

4 răspunsuri:
| DanaCherry a răspuns:

Stiu ...si mie mi se intampla la fel dar nu stiu ce are! Va rog Ajutorrr

| doKKz explică:

Am rezolvat. Am reinstalat windowsul ca mergea greu. Cred ca am avut virusi.

| bogza2 a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......u%C8%9Bia/ Aici e solutia am renuntat la windows pierdeam prea multe! fa exact ce ati arata mie mi-a mers.;)