| Superior a întrebat:

Metode de a mai pune putina grasime pe maini? Cat cat timp ar lua ca schimbarea sa ia loc cu metoda aleasa de tine?

8 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

In ce lume traiti voi astia care credeti ca poti slabi doar de pe abdomen sau ingrasa doar pe maini? Alegi doar cand e vorba de masa musculara, daca vrei sa pui grasime pe maini, habar nu am de ce ai vrea sa faci asta, nu are absolut deloc sens, pui uniform pe tot corpul. Tot la fel si cu slabitul, daca vrei patratele nu poti slabi doar la abdomen.

Pai tu esti pe locul 753 si pui o astfel de intrebare?

| RAY a răspuns (pentru N0xEterniS):

Nu doar locul da oare a fost prezent la ora de biologie vreodata?

| Clorox a răspuns (pentru N0xEterniS):

E degeaba pe acel loc, pune doar intrebari de rahat, crede-ma laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Cantitate răspunsurilor şi nu calitate acestora, pe asta se bazează tpu-ul.De aia unii şi ajung "campion al zilei", pentru numărul de răspunsuri din acea zi, fără a se lua neapărat în considerare şi cât de mult au ajutat cu adevărat aceste răspunsuri.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai exista campionul zilei pe TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum aşa? Pe tăblița aia gold a ta din josul avatarului nu scrie,, campionul zilei"?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acuma numai se da asa ceva, inainte da

| Superior explică (pentru N0xEterniS):

Nu-mi aduc aminte sa fi zis exclusiv pe brate, doar am accentuat ca acolo vreau sa fie cat mai vizibil. Da, sunt 753, si? Nu m-a interesat domeniul.