| Pichakchiu a întrebat:

Mi-a scris timp de 2 saptamani, eu l-am blocat pentru că nu îl cunosc, el are 22 ani, eu 15. L-ăm blocat pe rețele de socializare pentru că mi se părea ceva ciudat. El e prieten cu o fata de care mie imi e frica si e in liceu cu mine, e cam tare in gura si mna... Eu cred ca el vorbea pe la spatele meu cu ea, despre mine. Acum, că l-am blocat parca ii simt lipsa, dar dacă el nu m-a mai cautat nu cred ca are rost sa o fac eu. Voi ce ziceți sa fac? Sa il deblochez si sa ii spun sa imi dea dovadă ca nu mai are conversatia cu mine?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pai cum ajungi sa cunosti omul, daca tu ii dai blocare ca nu-l cunosti! Incearca sa-l cunosti, mai ales ca ii simti lipsa.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Cine a zis ca doar un handicapat se uita dupa pustoaice?! Ce e frumos si lui dzeu ii place.
Si daca se uita ca sa aiba ce f, si fata aia se va simti bine, nu doar el, zic la o adica.

| Pichakchiu explică (pentru Mosotti):

Hei hei. Nu s ca toate fetele.

| Mosotti a răspuns (pentru Pichakchiu):

Stai asa, o zici ca si cum e ceva rau sa te simti si tu bine ca alte fete, rau n-are cum sa fie.

Sa zici ca nu esti ca toate fetele daca ele fac ceva rau, atunci da, sa nu faci si tu, dar nu cand e ceva placut.