| andiceasu95 a întrebat:

Mi-a spus cineva ca maine o sa ninga, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cei de la INM prin meteorologul Silviu Grigore, au previzionat ca maine 22 Noiembrie in Bucuresti este foarte posibil si probabil sa fie... lapovita.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur o sa ninga undeva, cel putin spre Polul Nord, Polul Sud si in unii munti din emisfera nordica.

| darrio2007 a răspuns:

O sa ninga pe la munte, la altitudini mari.

| AvalohAlyn a răspuns:

Se anunță că se răcește vremea de mâine și posibil doar în unele locuri sa fie ninsori, nu peste tot. Uita-te la meteo la TV.La mine la Galați nu ninge.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu am aflat că la noi în cartier o să plouă cu cârnați. Așa că o să stau pe afară.

| Wr3nch a răspuns:

Pai undeva o sa ninga. Nu stim daca la tine sau la polul nord, ca nu ai zis din ce zona esti.

| andiceasu95 explică (pentru Wr3nch):

Bucuresti laughing

| andiceasu95 explică (pentru corbulalbrosu):

Mi-ai spulberat visele laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru andiceasu95):

Cei de la INM prin meteorologul Silviu Grigore, au previzionat ca maine 22 Noiembrie in Bucuresti este foarte posibil si probabil sa fie... lapovita.

| Bizon95 a răspuns:

Unde, UNDE?!?
sunt foarte sigur ca daca esti in "vizita" in nordul Norvegiei ninge in ultima rautate tongue

| Iote a răspuns:

Da. Adevarat. Dar nu cred ca la mine, ci undeva in zonele montane inalte. A mai nins nu demult in Ceahlau.