| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Mi-a venit o idee, sa spunem ca m-as duce la o fata asa random si as tipa, "ESTI FOARTE FRUMOASA!" Cum reactioneaza fata? Dar tu draga?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pana si uratele s-au saturat sa auda asta, din partea nefut... nefericitilor.
Nu agati nimic cu prostia asta, doar arati ca esti disperat.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoană.
Nu toate fetele reacționează la fel.

| alina2k18 a răspuns:

Nu te baga in seama sau iti da o geanta in cap, sau raspunde : da ma, stiuwinking
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Iti multumeste daca ii spui intr-un mod elegant nu daca tipi de nebun laughing

| Nemessys a răspuns:

Mai bine te duci, incerci sa nu pari un ciudat sau un disperat, nu faci miscari bruste sau sa ridici tonul vocii prea mult si pastrezi distanta, nu ii invada spatiul persoanl. Incearca sa pari un timp oarecare nu unul care poate ar vrea s-o rapeasca.
Apoi ii spui ceva amuzant / despre ea, nu clasicul,, buna, ce faci?" + o serie de intrebari de parca fata ar fi la un interviu. Nu. Pur si simplu ii spui ca nu o tii mult, 2 minutele, deoarece multe o pot baga pe aia cu,, ma grabesc", ca erai in trecere, ca ai vazut-o si ca ti-a atras atentia + un mic compliment si dupa mai vezi tu, te legi de orice altceva si la final... daca ai reusit ii ceri ceva de pe care o poti contacta.
La cum ai scris acel,, esti foarte frumoasa" mai ales cu caps lock, banuiesc ca ai zice-o pe un ton inalt. Orice fata s-ar speria si ar credere ca ai un usor handicap sau ai incerca sa faci misto de ea, deci nu o sa ai reactii pozitivite. laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual poți sa iei și o portavoce cu tine și sa ii tipi în urechi poate cade jos și îți iasă și ție manevra big grin ca altfel nu vad cum ai reuși tu sa combini o gazela. Dacă e frumoasa cel mai probabil e plictisita sa audă acest cuvânt și n fani care o complimenteaza cu asa ceva vino și tu man cu ceva original o abordare diferita da fără țipăt ca nu ești în jungla asa am mers eu odată pe strada cu un coleg și prostu ma împins într-o bunaciune și face aia alo junglalaughing asa și la tine. Dacă tot vrei sa ii spui ii spui pe un ton mai calm și după ce îți mulțumește ce ii spui? Ii faci din nou compliment? Mai era o faza când eram cu unu și i-am spus unei tipe ce era cu una la câțiva metri distanta i-am zis te iubesc aia nu mai putea de ras nici nu ma știa nici nu o știam da am făcut-o sa rada tu poate o speri dacă tipi. Bine dacă ești îmbrăcat bine și ești serios poate reușești sa dai de o petarda care sa te scape de virginitate happy

| Vikaa a răspuns:

Ti-as da mare somn, pe bunelaughing