| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am amintit de ceva de acum câţiva ani buni când am fost internată la pediatrie vreo săptămână şi ceva parcă.Ţin minte că în fiecare zi primeam câte o ciocolată de 100 g (de-aia foarte ieftină desigur) şi chiar şi atunci mă miram că tot primesc şi tot primesc, mi se părea mult.Voi primeaţi atâtea?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar nai primit paine cu apa sau untura cu paine cum da la spitalu de nebuni. Trebuia sa verifici data sa nu fie expirata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Primeai de la cei de acolo? Ca masa?

Era pediatrie totusi. Frumos ca faceau asta. Eu nu prea am fost in spitale, doar cand eram mic, o singura data. Daca imi mai aduc eu bine aminte, nu stiu sa fi primit ciocolata. Nici nu stiu sa fi primit ceva. Poate pentru ca nu m-a tinut prea mult pe acolo. Sau am fost un baiat rau devil

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

De la asistente, ca gustare.
M-a mirat că mi-au dat aşa multe.Totuşi,o ciocolată de 100 g ar trebui s-o mănânci în mai multe zile, iar eu primeam câte una în fiecare zi, practic mă cam încurajau să mănânc multe dulciuri, ceea ce nu e ok, mai ales că eu eram şi un copil puţin mai plinuţ.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate erai fata cuminte ^_^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Cea mai.

| Catrice a răspuns:

Io cel mai mult am stat o luna la pediatrie când eram copil și la nici un spital unde am fost nu dădeau dulciuri crying

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

No lasă, nu te gândi că-ţi dădeau Milka, ai fi primit şi tu de-alea de la Aro. laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o bomboana nu am văzut la 10 bani crying aveam pretenții de la spital județean...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu. Am primit doar o trauma in urma unei operatii, copil fiind. Crezi ca e sanatos sa primesti in fiecare zi dulciuri? eu una nu cred.