| RAY a întrebat:

Mi am cumpărat blugi de iarna si îmi este frig in ei, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Așa de friguros ești? laughing Eu sub blugi n-am nimic, insă mai poți lua o pereche de ismene ceva mai grose, nu foi de ceapă dacă zici că ai si tot ție frig. Ori pantaloni de trening din fâș sport mai subțiri îmbrăcați pe dedesubt nu faș simplu pe piele, apoi iei blugi. poți gasi și in SH dacă cauți.

| RAY explică (pentru Legion7X):

Pai nu stiu de la vaccin mi se trage

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Cumpara o pereche mai groasa laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Mai iei o pereche și ii pui peste.

| wildthing a răspuns:

Sa-ti iei izmene.

| RAY explică (pentru wildthing):

Si cu alea mi frig

| 19flo79 a răspuns:

Te-a luat frigul de jos de la picioare?
Ia si o pereche de sandale imblanite si cu sosete de lana laughing

| Dekle a răspuns:

Să porți alți blugi sau sa îngheți in continuare...Dar blugii de iarna ce au diferit de cei normali? E materialul mai gros?