| WinterInMyHeart a întrebat:

Mi-am cumparat un tricou alb si si cand s-a murdarit l-am pus in masina de spalat, dupa ce am scos tricoul din masina am observat ca are o pata albastra si mi-am dat seama ca masina de spalat strica hainele... Nu stiu cum sa scot pata aia. am incercat cu detergent dar nu merge! Credeti ca daca pun Vanish pe acea pata rezolv ceva?

Răspuns Câştigător
| TeoDoraAa a răspuns:

Incearca. Eu am patat cu marker permanent o fata de perina si am pus vanish si s-a rezolvat!

Clorul poate va merge, dar inainte sa pun acea perina in clor s-a intins materialul...