| nebunianuarelimite a întrebat:

Mi-am deschis o pagina si vreau sa o impartasesc cu voi. https://www.facebook.com/pages/Distractie-pentru-weekend /265712400298371 Daca va place dati-mi un like va rog.

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am mai vazut pozele astea de cel putin 10 ori, sunt deja plictisitoare si enervante.
Daca vrei sa ai multe likeuri sau alte prostii din astea trebuie sa vii cu ceva nou, gandit de tine, nu cu chestii facute de altii si postate in mod repetat pe pagini de oameni cu deficiente mari de nanism tiroidian.