| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe un site de dating din America (sugardaddy.com), iar de o saptamana am o problema cu emailul din cauza asta. Primesc mesaje in spam de la acest site, dar nu au functia de dezabonare (unsubscribe). Am incercat sa ma loghez pe site ca sa sterg contul sau sa dezactivez emailurile, dar nu se intampla nimic...e ca si cum nu functioneaza functia de login, dar mesaje pe email tot primesc. Stie cineva ce pot face in situatia asta?

3 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Ai încercat și pe PC și pe telefon? Am găsit pașii ăștia de urmat, dacă reușești să faci logarea. https://www.accountdeleters.com/sugardaddie/
Chiar m-ai făcut curios. Ăștia vor să te țină acolo cu forța. :)
Mai caut, poate găsesc altă metodă.

| Sorin2k3 a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Da, vor sa ma tina cu forta big grin Data viitoare incerc alta metoda. O sa blochez emailurile din Gmail ca am observat ca exista functia asta, dar partea naspa e ca o sa raman in baza lor de date oricum.

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru Sorin2k3):

Dă-i în mă-sa cu baza lor de date. Sunt doar bișnițari, nimic altceva.