| JusTPauL a întrebat:

Mi-am facut rezervare la wizzair si la check-in online apare sa bag nume complet,
Cand am facuat rezervarea am trecut doar numele de familie si prenumele... daca am doua nume trebuie sa le trec pe amandoua acolo unde scrie nume complet?
Vreau sa ma asigur ca e totul in regula si nu o sa am surprize la plecare.
Cei care ati mai calatorit cu wizzair si ati rezervat bilete si scos chekin-uri imprimate stiti despre ce vorbesc.
Ma gandesc ca se refera la numele complet, adica sa nu utilizez doar initialele. Asa sa fie?

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

-Nume complet (așa cum apare în actele oficiale de ex. pașaport)