| Rytero a întrebat:

Mi-am instalat "Cabal - Faith of Rivals", si cand vreau sa-l aprind imi apare asta "Cannot connect to the update server! Please check your internet connection, firewall settings and antivirus settings. Please note our server might be down so please try again later." Ce trebuie sa fac? funda!

6 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Poate ai o problema cu Netul, sau windowsul poate sa nu-l accepte.

| claw13 a răspuns:

Sincer am avut aceeasi problema si chiar nu stiu cum dar am rezolvat-o. De cateva zile au aparut update-uri si iarasi nu mai merge.

| claw13 a răspuns:

Daca continua verifica si site-ul pentru ca se poate sa fie off

| claw13 a răspuns:

Daca serverul este on iar tie inca nu iti merge download-eaza de pe site meniul si update-urile

| Andrei436 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca tine. Dar nu am probleme cu Windown + net. Cum sa il repar?

| crissryder a răspuns:

Nu exista 'Cabal-Faith of Rivals'. Exista doar 'Cabal-The Revolution of Action'. Cabal (2) e faith of rivals si in Romania probabil va aparea pe la inceputul lui 2012.