| Mihaela2023 a întrebat:

Mi-am luat bilet de avion, trebuie să merg în Germania pe 1 octombrie.
Credeți ca vom intra din nou in carantină?
Se vor anula zborurile?

3 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Pana pe 1 octombrie mai e mult, se poate schimba situatia de la o zi la alta. Iti recoamnd sa stai pe https://e4de.info si pe grupurile romanilor din Germania, ei stiu mereu ce noutati sunt.

| Sellyteador a răspuns:

Nu te duce. Vei muri.

| AMBlack a răspuns:

Deocamdata se poate zbura in Germania, mama unei colege a fost. Cred ca se putea cumpara biletul cu o asigurare in caz de pandemie, costa cu 10-20 de euro in plus