| Damisimieuniphone4s a întrebat:

Mi-am luat iPhone 4! big grin Voua va place?

Răspuns Câştigător
| lolita_2380 a răspuns:

Cui nu ii place?laughing ne place desigur... doar ca am vrea sa stim cat costahappy... sa imi raspunzi la intrebare mea ''Hey TPU, cat costa un iPhone4? dau funda''

4 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Daca l-ai luat doar ca e cool, la moda sau alta justificare tembela, tu sau aia care ti l-au luat ati facut o mare greseala. Ca sa fie justificata achizitionarea unei asemenea scule trebuie sa stii sau sa fii dornica sa inveti joaca cu tehnica avansata. Trebuie sa inveti sa valorifici la maxim capacitatile oferite de hardware-ul si softul alea minunate. Daca nu ai de gand asta, ti l-ai luat degeaba. Cel mai bine iti luai un Nokia 2600 sanatos, sau daca voiai ceva smecher, iti luai un Nokia 8800 Arte, care e la fel de scump (sau chiar mai scump), mult mai putin performant, dar mult mai rafinat ca design si materiale.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Ai pus întrebarea asta ca să te lauzi? Da, îmi place. Dar ar trebui să o lași mai moale cu lăudatul. Ce? Dacă eu mi-am luat ultimul model de laptop Sony vaio, ar trebui să intru pe TPU și să spun " Vaai. Mi-am luat laptop nou! ".
Mi se face greață. Și hai, dă-mi stupid, că asta aștept.

| rogvaiv10 a răspuns:

Da, desigur.
Dar emite foarte multe radiatii.

Te pup!

| ZziZy_6872 a răspuns:

Lol cui nu i-ar placea?laughing