| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Mi-am pus aparat dentar in februarie sau ianuarie si nici macar un milimetru nu s-a indreptat. Chiar indreapta aparatele astea metalice? De la cris smile, mi-am pus.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In timp se vad efectele, nu asa imediat. D-aia se poarta 1-2 ani (dupa caz).

| Celcestietot a răspuns:

Contează la ce nivel de gravitate te încadrezi. Dacă ești la unul cat mai ridicat, trebuie să aștepți cât mai mult!

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu este mult si pana la urma ar trebui sa te bucuri ca nu ai din acesta :

https://imgur.com/a/7ujDklk

| LoveSleep a răspuns:

Fă și tu o poză cu before and after (pentru tine). Pentru că dacă îți vezi dinții în fiecare zi, e greu să realizezi vreo schimbare.

| Swetlly122 a răspuns:

Tbx

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

Roxen a purtat aparat dentar! dar nu o ajuta deloc! canta aiurea! mie nu imi placea! parca era o rasnita de cafea!