| Alina123477 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la un id de messenger(yahoo). Dar problema este ca eu am uitat raspunsurile la intrebarile secrete si nu am mai intrat de acel id de mai bine de un an. Ce pot face sa aflu parola? Va rog frumos sa ma ajutati ca am nevoie urgenta de un id din lista.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca nu mai stii intrebariile nu iti poti recupera contul, il elimini si iti faci altul. Iar acel ID de care ai nevoie poti sa-l recuperezi prin cunostintele tale, dai un telefon si faci rost de el (in caz ca il stie cineva din grupul tau amical).