| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Mi as dori sa dispar odata de pe lumea asta rea si invidioasa...

12 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu esti singura!

| Mayhem666 a răspuns:

Crede-ma, si eu imi doream asta acum cateva zile, si sa stii ca nu merita sa gandesti asa, te consumi degeaba gandind asta. Am invatat asta pe propria piele.

| mentholinks a răspuns:

Dorinta ti se va indeplini la un moment dat.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Aceeasi problema mi-am pus-o si eu - Cand o sa moara lumea asta odata ca sa scape de mine?

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu vreau sa par rea, dar ce te opreste?

| Anitta_Karla_1990 explică (pentru justanotheruser99):

Multumesc de idee nu m-am gandit la asta o să incer sa si o aplic

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu vreau sa te am pe constiinta, deci spune-mi, cum ai ajuns la concluzia ca lumea e rea? Nu spun ca nu e adevărat, dar mai sunt si persoane cu suflet bun.

| deeeaqq a răspuns:

Scuze că întreb, de ce ai vrea asta?

| Anitta_Karla_1990 explică (pentru deeeaqq):

Asta e tot ce imi doresc sunt mai multe motive... nu le pot spune aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta, am un pistol

| Fumiko a răspuns:

Si eu uneori imi doresc asta.

| miolina a răspuns:

Construieste-ti o cabana in padure. Si sa te comporti frumos cu toate animalele.