| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ati putea da niste sfaturi despre ce sa vorbesc cu o fata de care imi place dupa ce ii scriu? laughing))

Răspuns Câştigător
| blackkitty95 a răspuns:

Buna happy
Nu cred ca dai gres daca o intrebi cate ceva despre ea, ce ii place, ce ii place sa faca, etc, iar apoi sa construiesti restul conversatiei pe baza raspunsurilor ei. Aflati ce aveti in comun, si poate stabiliti impreuna o zi in care sa faceti ceva ce va place amandurora. Fetelor le place sa fie intrebate despre ele.
Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Povesteste-i, in serial, despre interesanta ta viata. Cu siguranta ca te va asculta cu mult interes. Atentie insa, nu exagera prea mult.