| chiftelutacrocanta a întrebat:

Mi-e somn si nu stiu unde sa ma pun sa dorm sa ma simt bine, unde sa ma pun?

10 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Te pui in ștreang. Noi scapam de tine, si vei putea dormi cat vrei - it is a win-win situation.

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Cine ești tu, Filip Budeikin? Vrei să îl convingi pe Chifteluta să se omoare? E un suflet si el.sad Dacă faci asta o sa il ai toată viața pe conștiința.

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Hai, nu evita adevaratul subiect -- de ce o folosesti pe Sapun drept mesagera? Stii despre ce vorbesc.

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Îmi era dor de tine, asa ca i-am spus lui Săpun să-ți trimită un pupic din partea mea.love struckkiss.Ce e rău în asta?puppy dog eyes

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Ma omori, Delia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Mă omoară, mă omoară, fata după scară...
Mă omoară, mă omoară, vecina mă bagă-n boală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În frigider, acolo e locul tău, să nu te strici.

| ChristianKalman a răspuns:

Asta depinde doar de tine, depinde de cât de ușor adaptabil(ă) ești la un mediu și cât de ușor adormi. Spre exemplu, am descoperit de curând că dorm foarte bine pe izopren în iarbă sau în hamac, unde e multă liniște. Somn ușor!winking

| TeIauLaMisto a răspuns:

Pe pres. Eu acolo dorm ca dusa dupa ce iau o nota mica.