| 1992 a întrebat:

Mi s-a stricat aparatul foto, nu se mai dechide obiectivul, cat credeti ca ma costa sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Mergi la un service si vei afla exact. Daca nu se mai deschide obiectivul probabil ai o problema la cilindrii acestuia, daca nu sunt indoiti sa trebuiasca inlocuiti cu totul nu costa prea mult, insa daca trebuie inlocuiti vezi cat de costa sa comanzi piesa, ca s-ar putea sa coste cat un aparat nou si nu cred ca iti convine. Depinde de aparatul care il ai.
BAFTA!

1 răspuns:
| Liviu_2320 a răspuns:

Intre 30 si 50 de lei