| Catrice a întrebat:

Mi se pare mie sau a devenit o 'moda' printre băieței/băieți/bărbați sa facă tot ce e posibil pentru a avea mușchi?
Ca doar na n-ai mușchi, nu ești barosan

17 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Asta a devenit de mult timp laughing. Pentru ca muschii demonstreaza,, barbatie".

| Dorotheea21 a răspuns:

Cei care fac tot ce e posibil pentru a avea glezne sunt mai multi. happy
Stii. Fusiformii cu pantaloni de la inundatii.

| Celcestietot a răspuns:

Este demult asta, nu de acum.

| alina2k18 a răspuns:

Toti avem muschi laughing ca la unii sunt sub stratul gros de grasime si la altii evidentiati si crescuti-mariti pentru ca sunt lucrati si grasimea a cam plecat e altcevawinking
Da, prefer oricand un musculos care se intretine decat un grasun sau un uscat cocosat de are brate de fetita si abdomen de tataie laughing

| Catrice explică (pentru Nemessys):

Da' parca vârstă a tot scăzut la ăștia de vor sala ca n-au ce arata la plaja rolling on the floor

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Da parca nu erau asa multi ca acum

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

Eu zic ca e ok daca tot se promoveaza un trend de a face sport, insa e pacat de motivul pentru care fac sport. Inloc sa o faca pentru sanatatea lor sau ca asa le place, sau ca vor o schimbare, ei o fac crezand ca-si creaza magnet de agatat fete. Cand de fapt, cu asta le atrag, dar cu ce le iese pe gura le resping.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți se pare. Moda asta este creata de niste tipe cu așa zise pretenții insa care ar desface picioarele în fața oricui cu valuta

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Da, este puțin mai accentuat acum.

| inflicted a răspuns:

Inainte aveau muschi natural de la carat lemne acum au centrala trebuie sa faca cumva muschi sa arate normal
Sunt de acord cu alina, macar au grija de ei si de cum arata mi se par scarbosi oamenii la care nu le pasa de ei

Răspuns utilizator avertizat
| Endoryus a răspuns:

Mai bine unul mers la sala decat un slabanog/ un porc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mușchii adevărați se vad prin haine, bine nu pot sa fie doar mușchi ci și puțină grăsime de om normal că altfel arata nemâncați.

E o modă printre puștani care cred că dacă au biceps și abdomen sunt mai atractivi pentru tipe, dar e exact contrariul, din cate am observat eu majoritatea se uită exact după ce ne uitam și noi la o tipa. Picioare/fund și sâni, respectiv umeri/piept.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Sa te ingrasi sau sa pui masa musculara?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

In general patratelele NU se fac cu exercitii (doar copiii pampalai si firavi fac exercitii pentru patartele).

Ce intelegi tu prin "mananc mult"? Cat mananci intr-o zi? Concret.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Esti INCAPABIL sa spui cat de mult mananci tu intr-o zi?

Ca multi care spun "mananc mult" daca ii pui sa manance 5 piepti de pui + 12 portii de cartofi zilnic, timp de 3 luni, dupa 3 zile deja nu mai pot.

Cand poti manca 17 portii de cartofi + 10 pizza pe zi, timp de 6 luni sau 1 an, abia atunci poti spune "mananc mult". Pana atunci esti doar un PAMPALAU care isi da si el cu parerea.