| AvalohAlyn a întrebat:

Vouă nu vi se pare ca mâncarea de la KFC e cam scumpa și cam puțină per porție/meniu?

Răspuns Câştigător
| Bruno92 a răspuns:

Ba da man.i ați meniu ceva bucket costa 35 de ron, îți garantez ca te saturi și îți și mai rămâne putin.eu mereu imi iau ceva bucket, îți da si 2 porții de cartofi și 2 sucuri.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ba da, dar explicatia lor e ca sau marit costurile, si salariul minim, asa ca si marirea pretului e corectalaughing Oricum cine vrea sa manance bine baga un meniul zilei la un local decent, nu fast food.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Romanii cred ca fast-food ar trebui sa te sature o zi intreaga, dar ideea originala (valabila si azi) e sa te tina 2-3 ore pana ajungi acasa sau undeva unde poti manca ceva mai satios.