| Dreamer a întrebat:

Mi se pare mie sau site-ul TPU nu mai face fata la numarul de utilizatori( parca actualizarea se face din ce in ce mai greu)?
La voi raspunsurile pe care le-ati dat s-au actualizat?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dreamer, in aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve problema. Deci, stai linistit!
Numai bine!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai actualizeaza de 9 zile! Dar nu este problema ...isi revine el!

| AnneMarri a răspuns:

nu nici mie, nici ţie, nici la alt utilizator nu s-au actualizat răspunsurile şi întrebările (numai fundele) deoarece se pare că este ceva defecţiune pe site, la toţi e aşa
aşteaptă puţin, până se va rezolva;)
şi eu am mai pus întrebarea şi am aflat că şi anul trecut s-a întâmplat
http://www.tpu.ro/......eva-zile/_

| Lion_9677 a răspuns:

Ba prostule daca nu se mai actualizeaza dc sunt multe raspunsuri de azi si dc al tau sa acualizat poate nu le vedem noi ca si mie mi-a facut odata asa

| Dreamer explică:

Vreau sa spun ca mie imi apar la Vizualizare profil doar 54 de raspunsuri, insa am aproape 100 de raspunsuri datestraight face...a ramas blocat la 54 de cateva zile.