| pastru009 a întrebat:

Mi se pare mie, sau telefonul acesta este de fata?
Vreau sa il cumpar(sunt baiat), dar e de fata, telefonul? http://www.emag.ro/......D8HNLBBBM/

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca e negru nu are de ce sa fie considerat de fata. Telefoanele sunt unisex. Ceea ce le face de fete sunt culorile - roz sau cu diverse flori pe carcasa. Telefoanele albe nu mai sunt considerate exclusiv o culoare pentru fete. Sunt purtate cu succes si de baieti fara probleme desi eu personal prefer un gri metalizat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefoanele nu au sex!
Pa, pa.

| MadRaven a răspuns:

De ce ar fi de fată?
E unisex, mai ales că e negru.