| vivigirl a întrebat:

Mi se pare mie sau timpul trece prea repede? thinking

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ti se pare, doar. Timpul e mereu acelasi doar noi ne schimbam:cand sutem fericiti am vrea ca timpul sa stea in loc, si ni se pare ca trece prea repede, iar cand suntem nefericiti am vrea sa treaca si el se lungeste si nu pare a avea sfarsit.

| dorutza_9395 a răspuns:

Timpul trece...si atat.

| anaaa13 a răspuns:

Da.mult prea repede happy

| lorelay_7912 a răspuns:

Buna, cine imi poate spune si mie agentie serioasa, as vrea sa plec vara asta cu work and travel si nu vreaus a mi iau teapa sau cand ajung acolos a nu fie ceea ce mi s a spus.