| Twister09 a întrebat:

Mi se zbate ochiul drept. Ce inseamna?
Multumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai un pic de tensiune oculara!

| Catrice a răspuns:

Că or sa vina la noapte niște tipi cu mușchi, mascați, da' sexy rău și or sa te răpească și o sa te ducă într-o baza ultramegasecreta unde o sa fii monitorizata de niște camere de supraveghere invizibile care or să-i anunțe dacă te miști și dacă o faci, niște, avere multicolore or sa te pălească acolo unde te aștepți mai puțin și atunci or sa vina tipii aia și or sa danseze după care or sa se dezbrace și or să-ți arate ca ei de fapt nu au mușchi, ci grăsime și atunci tu o sa fi surprins ca asa o sa vezi ca de fapt sunt femei și or să-ți spună ca or sa te folosească pe post de experiment ultragigamegasecret știut numai de NASA, FBI, KGB, CIA, NYPD și guvern ca noi ăștia de jos nu avem acces la el și apoi or să-ți implantare în creier un cip care or sa le spună la fiecare secunda ce se întâmplă cu tine gen 《《ai tensiunea intracraniana mărită, poate fiindcă te-ai agitat sau te neliniștește ceva》》PUNCT

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Esti obosit.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ca ti se zbate ochiul drept...un nerv ceva..pnm

| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

Se zice ca o sa vezi o persoana mai indepartata, pe care nu ai mai vazut-o de mult

| oglindasultanului a răspuns (pentru AnImElOvErBuTiDkQ7):

Nu-i adevarat, si eu am avut problema cu ochiu dar nu s-a intamplat asa ceva, au trecut 9 ani.
Posibil sa prevesteasca probleme cu masele/nevralgie, asta mi s-a intamplat.