| frumusik007007 a întrebat:

Michael Jackson mort! puteti lasa condoleantele voastre aici daca nu pentru cantaret pentru un om care a mutit la 49 de ani

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

A fost cel mai jmker om sad 750 milioane albume vandute(cele mai multe din lume), 25 ani la rand cel mai bine vandut album din lume '' THRILLER '', intrat in Guinnes Book drept cel mai cunoscut om din lume, cariera de 42 ani...mare pacat, mai mare pacat este ca nu a fost cu capu pe umeri si s`a pierdut in mirajul banilor si al operatiilor straight face Dumnezeu sa-l odihneasca.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate pentru tine... avea 50 de ani si, cam tot de atatea ori, au fost adresate astazi intrebari de genul.

| greg a răspuns:

Din pacate pentru voi aman2 avea 51.Si Dumnezeu sa-l ierte!

| iiirrriiisss a răspuns:

@andreicatalin, ar fi trebuit sa faca 51 de ani pe 29 august 2009. Dumnezeu sa-l ierte!

| lia a răspuns:

Aprind o lumanare pentru el!
Pacat ca nu s-a simtit niciodata bine in pielea lui, poate traia mai mult daca facea asta happy

| tukhey23 a răspuns:

Niciodata nu il voi uita pe Michael.RIP Michael sad

| Andreea_8014 a răspuns:

Eu nu am fost fan. dar ieri cand am aflat mi-au dat lacrimile imi pare foarte rau pentru el.
Sincere condoleante. Dumnezeu sa-l ierte.

| frumusik007007 explică:

Da scuzati ma ca i am gresit varsta
D-zeu sa il ierte si pacat ca nu sa simtit bine in propia piele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi n-am fs cel mai mare fan al sau il respect foarte mult si imi pare rau k o legenda k el a trebuit sa sfarseasca asa repede...RIP Michael Jackson, Dumnezeu sati ierte pacatele si sa t aiba in paza...Ai fs si esti in continuare Regele muzicii pop.Nu t vom uita niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincere condoleante familii indoliate nu am fost un fan dar parinti mei au fost si cand am auzit veste cea rea lacrimile au inceput sa curga ne putand sa le stapanesc.imi pare forte rau ca s-a dus de langa cei mai mari fani.am dat pe saitul michel jackson mort si am vazut atmosfera din casa toti il priveau cu inimile rupte de durere. dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'm so sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur cea mai buna voce! pacat :-(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MJ a fost un mare geniu, il voi iubi mereu si va ramane in inimile noastre pentru totdeauna... te iubesc Michael... D-zeu sa te odihnesca in pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru ca am muri... a fost .este si va fi mereu idolul meu...nu te voi uita niciodata... D-zeu sa'l odihneasca!