| anonim_4396 a întrebat:

Mie m-i s-a stricat Counter Strike 1, 6Bestial deoarece nu mai pot sa intru pe niciun server si oriunde dau chiar si la optiuni imi intra pe un server dar nu se conecteazeaza deloc chiar si la jocul cu boti tot incearca sa intre pe un server.Imi ziceti va rog cum il repar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca sa il dezinstalez si sa instalezi altul...Dar am si eu o intrebare iti mergea inainte Counter-Strike?

1 răspuns:
| PunK4L1f3 a răspuns:

Daca nu poti sa intri pe servere inseamna ca poate ai primit ban dar mai bine numai juca cs bestial ca ala are virusi ca este de pe net ca am avut si eu asa ca mai bine apucate de alt fel de cswinking