| okokokokokok a întrebat:

Mikey Hash vs Tequila vs Levi vs Satana vs Zmenta

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Mikey Hash.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce ar trebuie să alegem.
Fiecare face o treabă bună în felul lui.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Niciunu'.

| Antoonel a răspuns:

Mikey Hash, sa zicem.

| Crucified a răspuns:

Mikey Hash - De ăsta nici nu prea ştiu ce să zic, oricum, e de căcat.
Tequila - Se crede amuzantă, interesantă. Eu una, m-aş sinucide decât să mă filmez dându-mă interesantă-n stradă. Şi mai are şi vocea aia de zici că are gândaci sub limbă.
Levi - Ungur prost care se crede geniul în artele clismelor rectale. Toţi îl pupă-n cur dându-i comentarii la videoclipuri de genu: "Eşti un geniu, rar mai găseşti un copil ca tine, deştept." Mai are şi faţa aia de parcă se spală cu ulei de masaj pentru bebeluşi cu miros de cur pe faţă.
Satana - Din nou, se crede amuzant şi mai are şi freza aia de căcat. Are glume pentru amuzat găşti de graşi cu punga de chipsuri la gură şi telefonul în mână jucând împuşcături pentru retarzi.
Zmenta - Are o faţă de parcă i-a apucat cineva nasul cu cheia franceză şi i l-a smotocit în toate direcţiile. Şi din nou, se crede amuzant. Are nişte glume de căcat şi cu tot cu subscriberii lui de căcat.

| Myssteriusthanlife a răspuns (pentru Crucified):

Vai dar tu esti perfectiunea intruchipata ..slava tie... esti cretin? Levi e cel mai bun dintre toti ..mai e si snek show. cu ceilalti sunt de acord cu tine dar pe Levi nu esti in masura sa il jignesti .....prin simplul fapt ca stai in cur acasa si dai comentarii tampite pe TPU nu te face mai special

| ???d?? a răspuns:

Cine sunt nulitatile astea?

| Wøodenpints a răspuns (pentru ???d??):

Niște cretini, unii învinși estetic, peltici și cepelegi, care au crezut că e o idee bună să-și filmeze mufa în timp ce debitează chestii amuzante, și se prostesc ca ultimii giboni, spre distracția copiilor de până în 12 ani. Dacă cineva are mai mult de 12 și se uită la astfel de căcatruri, clar e un caz pierdut.

| okokokokokok explică (pentru Wøodenpints):

Mai exact la cine te referi?

| Wøodenpints a răspuns (pentru okokokokokok):

Cam la toți vloggerii români.

| okokokokokok explică (pentru Wøodenpints):

Mikey Hash nu se regaseste in descrierea ta. Satana este cu adevarat copilaros si injura mult. Dar totusi consider ca exagerezi. Ar trebui sa fi de acord si chiar sa incurajezi vlogging-ul roman (este o bila alba pentru Romania in societatea europeana)

| Wøodenpints a răspuns (pentru okokokokokok):

Să-l încurajez, ca să ce? Chair nu avem nevoie de copii retarzi care să o ardă penibil în fața camerei nefăcând nimic.
Mikey Hash este o copie proastă după ce face Ray William Jhonson. Adică oamenii îi trimit filmulețe vag amuzante pe care el le pune într-un episod și comentează puțin pe marginea lor. Chair mi se pare o chestie oribilă. Există compilații cu clipurile alea (pe care majoritatea le știu oricum), care nu au un oligofrenm care să-ți mai spună încă o dată ce s-a întâmplat în filmuleț.

| LiimeXdx a răspuns:

Tequila! ♥ ♥ ♥

| 0Andrew0 a răspuns:

Toti big grin

| RoseAndBiia a răspuns:

Satana

| Agalloch a răspuns:

Aha.

| mgolea37 a răspuns:

Zmenta

| LogiK99 a răspuns:

Mie imi place de primi 3.

| Oct_Octavian_1996 a răspuns:

Tequila