| SiSobolaniiSuntCetateniSiAuDrepturi a întrebat:

Mirosul de transpiratie va inspira masculinitate?

12 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te amăgi. Denotă... murdărie.winking

| Celcestietot a răspuns:

Femei masculine.

| SilentRain a răspuns:

Nu! Scârbos Nu!
De parfum masculin, nu ai auzit

| gemeni6226 a răspuns:

Nu, imi inspira sa fug repede de la acel om.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Asta a fost buna laughing

| gemeni6226 a răspuns (pentru Celcestietot):

Bine o sa fiu mai explicita bineinteles cand inca sotul traia din partea lui nu ma deranja ca il iubeam si nu era fumator, plus ca nu se accepta nici el transpirat si facea des dus.Dar vin la noi citeodata in magazin niste clienti la care acest miros se amesteca cu cel de la fumat si e ceva groaznic sau vin de la niste munci transpirati si e foarte jenant cum miros la ei m-am referit ca fug de ei pe alt raion, sa nu simt mirosul.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Da, inteleg.

| mastadont a răspuns:

Îmi inspiră scârbă. Dacă miroase cineva a transpirație înseamnă că e nespălat nu mascul feroce. Mai ales dacă e transpirație din aia veche care capătă miros intens de ceapă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa și săpun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În nici un caz!

| EntertainYou a răspuns:

Buna, celalalt cont al altui cont cu intrebari provocatoare.
E vorba de un anumit mod mai individual de a transpira asociat cu mirosul de testosteron / hormonal happy
Nu presupune sa vii si nespalat/imputit la job/scoala/in transport public, etc.