| Bakuganny a întrebat:

Mo,unii de aici par cam instabili. Daca va întâlniți cu ei pe strada?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Anunt autoritatile si ii vor duce de unde au scapat! laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Poate deja ne întâlnim fără să ştim.
Oare cu câţi hoţi, criminali, mafioţi ne întâlnim zi de zi.....hmmm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mă întâlnesc și trec pe lângă ei pe stradă oricum nu voi știi că am trecut pe lângă vreun user de aici.
Totuși... dacă mă întâlnesc cu Mosotti am să-i pup tălpile minții.

| Cehoslovacia a răspuns:

Acum 2 saptamani eram la metrou langa unul care naviga pe TPU, daca avea cont si era un utilizator anume de aici, nu vreau sa imi inchipui ce-i faceam la ce minte bolnava am happy